fbpx
o_nas_baner

O Nas

Od 25 lat na rynku. Z Wami i dla Was. 
Jesteśmy jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych w branży drobiarskiej o 100% polskim kapitale. Nasze produkty – mięsa i wędliny drobiowe to symbol jakości, tradycji i dobrego smaku.

Działamy zgodnie z polityką „od pola do stołu” mając kompleksowy nadzór i kontrolę nad całym przebiegiem procesów hodowlanych i przetwórczych. 

Bazujemy na własnym parku drobiarskim skąd pochodzą wyselekcjonowane kurczęta karmione paszami najwyższej jakości  – paszami pochodzącymi także z własnych upraw. Nasze produkty sygnujemy hasłem „ z naszych upraw i hodowli”.

o_nas_baner2

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży drobiarskiej, pracujemy opierając się na najnowszych technologiach i wysoko wyspecjalizowanych liniach produkcyjnych. Łączymy tradycję i nasze wieloletnie doświadczenie z ciągłym rozwojem, najnowszymi trendami zarówno technologicznymi jak i kulinarnymi oraz oczekiwaniami bardzo  świadomych konsumentów.

W naszych produktach stawiamy na smak, jakość i naturalność. Hołdujemy tzw. „trendowi BEZ” – nasze wyroby są zatem BEZ dodatku glutaminianu sodu, fosforanów i polepszaczy smaku. Wszystkie wędliny są także bez glutenu. (Wyjątek stanowi ulubiony produkt naszych Klientów – pasztet zapiekany Rarytas, który jest przygotowywany według tradycyjnej receptury, która uniemożliwia wyeliminowanie glutenu). Zadowolimy zarówno tradycjonalistów jak i kreatorów smaku, Klientów o tradycyjnych gustach jaki i tych, którzy podążają za nowościami. Z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw także tym, szukającym popularnych, nowoczesnych i szybkich rozwiązań w kuchni. Oprócz bogatej oferty mięsa drobiowego i  tradycyjnych wędlin, oferujemy również coraz bardziej popularne dania gotowe i półprodukty do przygotowania posiłków – jak mięsa w marynatach czy uwielbiane przez młodszych Klientów panierowane produkty typu nuggetsy.

Nasze wyroby dostępne są na terenie całej Polski poprzez sieci handlowe, sieć własnych sklepów detalicznych oraz sklepy firmowe spółek powiązanych kapitałowo. Ponadto jesteśmy eksporterem do wielu krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Francja, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja), na rynki Europy Wschodniej (Rosja, Białoruś, Ukraina), na rynki Afryki Środkowej i Zachodniej oraz na rynki azjatyckie (Chiny i Hongkong).

Ogólne Warunki Sprzedaży

Kliknij przycisk, by przejść do tekstu.

RODO

Kliknij przycisk, by przejść do tekstu.​