fbpx
o_nas_baner

O Nas

Od 25 lat na rynku. Z Wami i dla Was. 
Jesteśmy jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych w branży drobiarskiej o 100% polskim kapitale. Nasze produkty – mięsa i wędliny drobiowe to symbol jakości, tradycji i dobrego smaku.

Działamy zgodnie z polityką „od pola do stołu” mając kompleksowy nadzór i kontrolę nad całym przebiegiem procesów hodowlanych i przetwórczych. 

Bazujemy na własnym parku drobiarskim skąd pochodzą wyselekcjonowane kurczęta karmione paszami najwyższej jakości  – paszami pochodzącymi także z własnych upraw. Nasze produkty sygnujemy hasłem „ z naszych upraw i hodowli”.

o_nas_baner2

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży drobiarskiej, pracujemy opierając się na najnowszych technologiach i wysoko wyspecjalizowanych liniach produkcyjnych. Łączymy tradycję i nasze wieloletnie doświadczenie z ciągłym rozwojem, najnowszymi trendami zarówno technologicznymi jak i kulinarnymi oraz oczekiwaniami bardzo  świadomych konsumentów.

W naszych produktach stawiamy na smak, jakość i naturalność. Hołdujemy tzw. „trendowi BEZ” – staramy się by nasze wyroby były BEZ dodatku glutenu, glutaminianu sodu, fosforanów i polepszaczy smaku.  Zadowolimy zarówno tradycjonalistów jak i kreatorów smaku, Klientów o tradycyjnych gustach jaki i tych, którzy podążają za nowościami. 

Nasze wyroby dostępne są na terenie całej Polski poprzez sieci handlowe, sieć własnych sklepów detalicznych oraz sklepy firmowe spółek powiązanych kapitałowo. Ponadto jesteśmy eksporterem do wielu krajów Unii Europejskiej (Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Francja, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja), na rynki Europy Wschodniej (Rosja, Białoruś, Ukraina), na rynki Afryki Środkowej i Zachodniej oraz na rynki azjatyckie (Chiny i Hongkong).